Jak funguje epilace laserem Epilia RF?

Kontaktní chlazení

Pokožka je ochlazena kontaktní safírovou hlavicí pro větší komfort a ochranu pokožky. Díky výkonnému chlazení je zákrok bez nepřijemných pocitů.

Zacílení laseru

Energie diodového laseru o vlnové délce 808 nm je přesně zacílena k vlasovým folikulům. Průnik paprsku pokožkou je nesrovnatelně účinnější než např. IPL světla apod.

Radiofrekvence

Ve stejný okamžik jako laser vyšle svůj puls také radiofrekvence - díky této kombinaci je možné odstraňovat i světlé či jemné chloupky.

Laserová technologie

Diodový laser EPILIA RF 808 nm

Vlnová délka tohoto laseru zaručuje hluboký průnik energie. Ve srovnání s IPL jsou výsledky o 50% rychlejší a až 10x dlouhodobější. Vzhledem k tomu, že chlouky mají různé růstové fáze, je nutné podstoupit více kůr, obvykle 4 - 9. Ceny epilace jsou dvojí - jedna cena platí pro první až čtvrté ošetření, zvýhodněná cena poté při nutosti pokračování v epilaci.

Trvalá epilace?

Naprostá většina chloupků je zničena během několika kůr, diodový laser jako jediný umožňuje v podstatě trvalé odstranění chloupků všech barev, kromě chloupků zcela bez pigmentu (šedivé chloupky). Výsledek je vždy individuální - někomu již chloupky neporostou nikdy, jiný po pár letech zpozoruje mírné chmýří v epilované oblasti. V současnosti však není na trhu účinnější procedura na trvalou epilaci než ošetření diodovým laserem.

diodový laser EPILIA RF


Laserové odstranění chloupků je bezbolestné, zabere jen pár minut. Avšak pouze v našem studiu zdarma podáváme anestetickou mast při laserovém epilování intimních či citlivých partií pro dosažení absolutního komfortu klienta - nemusíte se tedy vůbec bát... Studio ME Česká Lípa